ارتباط با ما

رنگ سال ۹۹ – ۲۰۲۰ چیست و چه رنگهایی را می توان با آن ست کرد

رنگ سال ۹۹ - ۲۰۲۰

اطلاعیه ها و اخبار

رنگ سال ۹۹ – ۲۰۲۰ چیست و چه رنگهایی را می توان با آن ست کرد

رنگ سال ۹۹ – ۲۰۲۰ بر اساس اعلام سایت پنتون آبی کلاسیک شد. طبق انتظارات زمان اعلام رسمی این رنگ، چند روز قبل از آغاز سال جدید میلادی در نظر گرفته شد.

رنگ سال ۹۹

رنگ سال ۹۹

رنگ سال ۹۹ – ۲۰۲۰

بر طبق رسم سالهای اخیر چند روز مانده به سال جدید، رنگی که در سایت پنتون به عنوان رنگ سال ۹۹ – ۲۰۲۰ انتخاب شده آبی کلاسیک می باشد که تقریبا معادل آبی پررنگ یا سرمه ای ملایم می باشد.

این رنگ بصورت رسمی بعنوان رنگ سال جدید معرفی شده است و این خبر کاملا معتبر بوده و بر اساس اعلام رسمی شرکت پنتون می باشد.

رنگ سال ۲۰۲۰

رنگ سال ۲۰۲۰

از سال ۲۰۰۰ به بعد در انتهای هر سال میلادی رسمی گنجانده شده که برای سال جدید، رنگ مخصوص آن را انتخاب می کنند. این انتخاب از طرف سایت پنتون انجام می شود و به اطلاع عموم می رسد.

رنگ سال جدید

رنگ سال جدید

در دو سال گذشته یعنی ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ به ترتیب رنگ های بنفش و مرجانی بعنوان رنگ سال انتخاب شدند. بنابراین آبی کلاسیک می تواند همان رنگ دلخواهی باشد که بسیاری از افراد امسال انتظار آن را داشتند.

رنگ های ست شده با آبی کلاسیک در سال ۹۹ - ۲۰۲۰

رنگ های ست شده با آبی کلاسیک در سال ۹۹ – ۲۰۲۰

مدل لباس ست با رنگ سال

حالا که رنگ سال جدید انتخاب شده است بسیاری از افراد تمایل دارند تا در رنگ مدل لباس خود یا دکوراسیون منزلشان از آن استفاده کنند. شما می توانید این رنگ را با فیروزه‌ای، بنفش یاسی، سبز فسفری، قهوه‌ای، خاکستری، لیمویی، نارنجی، سبز، قرمز و سفید برای ست کردن لباستان استفاده کنید.

بنابراین دغدغه ای از بابت ترکیب رنگی با آبی پر رنگ نخواهید داشت و براحتی می توانید استایل مورد نظرتان را بیابید.

رنگ آبی کلاسیک رنگ سال جدید

رنگ آبی کلاسیک رنگ سال جدید

برای استفاده هر چه بهتر از رنگ سال ۹۹ – ۲۰۲۰ در سبک زندگی خودتان حتما مطالب مربوط به راهنمای استفاده از این رنگ را از طریق سایت دونقطه دنبال کنید.

در صورتیکه هرگونه نظر یا پیشنهادی در مورد این مطلب دارید می توانید از طریق قسمت نظرات همین مطلب آن را با ما به اشتراک بگذارید.

منابع:

پنتون

ثبت نظر

گذاشتن باسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب بیشتر در اطلاعیه ها و اخبار

بالا